U lodhët nga shiu? Përgatituni për të nxehtin afrikan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

U lodhët nga shiu? Përgatituni për të nxehtin afrikan

22:55 | 03 Gusht 2018

Java që vjen pritet të jetë përvëluese për Shqipërinë. Sinoptikanët paralajmërojnë se i nxehti afrikan që ka pushtuar Europën, do të vijojë të rrisë temperaturat edhe në vendin tonë.

Ndërkohë që ata rekomandojnë që personat me probleme shëndetësore duhet të rrinë në shtëpi, ose të shkojnë në bregdet për t’i bërë ballë temperaturave.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!