U martua duke qenë shtatzënë, shikoni barkun e rrumbullakosur të Shuljes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

U martua duke qenë shtatzënë, shikoni barkun e rrumbullakosur të Shuljes

14:19 | 17 Prill 2018

Gonca Vuslateri është aktorja që po merr vëmendje me rolin e saj të Shulës.

Ajo i ka dhënë fund beqarisë dhe normalisht dasma e saj ishte ndër më të komentuarat, përcjell ORAvip.

Gonca u bë një nuse mjaft atraktive por ajo që iu ra në sy mediave është barku i saj, të cilin u munda ta fshehë ditën e dasmës.

Por kjo gjë nuk iu iku mediave duke kapur momentet e tilla. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari