U martua pak ditë më parë, por Besniku nuk rri me gruan e tij në shtëpi… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

U martua pak ditë më parë, por Besniku nuk rri me gruan e tij në shtëpi…

12:39 | 12 Tetor 2017

Dasma e tij bëri shumë bujë në media.

Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP.

Pas gjithë kësaj zhurme mediatike të krijuar, Besniki i është rikthyer punës në studio, për të punuar projektet e reja.

Ai ka publikuar një ‘selfie‘ në InstaStory, ku shfaqet në studion e tij, teksa punon për këngën e re.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari