U raportuar i zhdukur, ja ku u gjend i vdekur qytetari nga Peja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

U raportuar i zhdukur, ja ku u gjend i vdekur qytetari nga Peja

12:24 | 14 Qershor 2018

Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur të martën.

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjendur pa shenja jete personi nga fshati Shtupeq i Madh.

Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!