U zhduk pasi erdhi në Kosovë, ja çfarë ka ndodhur me vajzën nga Zvicëra – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

U zhduk pasi erdhi në Kosovë, ja çfarë ka ndodhur me vajzën nga Zvicëra

09:45 | 05 Tetor 2018

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër e cila kishte ardhur nga Zvicra në Kosovë është raportuar e zhdukur nga babai i saj nga e mërkura.

Ankuesi mashkull shtetas i Zvicrës ka raportuar se vajza e tij viktima femër shtetase e Zvicrës ka vizituar Kosovën dhe që nga data 03.10.2018 në orën 18:00 ka humbur kontaktin me të”, thuhet në raport.

Sipas policisë, njësia përkatëse policore ka arritur të gjejë viktimën, e cila është dërguar në QKUK, për të vazhduar pastaj me procedurat e mëtejme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!