Ua mbyll gojën të gjithëve…Më në fund Adelina shfaq fytyrën e burrit të saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Ua mbyll gojën të gjithëve…Më në fund Adelina shfaq fytyrën e burrit të saj…

15:12 | 13 Janar 2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumëta madje edhe të tilla negative për shkak të moshës së burrit të saj.

Ajo vazhdimisht ka fshehur fytyrën e tij, mirëpo e bëri publike vetëm pas një teksi ku ishte lavdëruar fiziku i burrit të saj.

Shikojeni vet postimin e saj më poshtë…/ORAinfo/

Bye bye 🙂

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!