UEFA Evropa League zbulon formacionin e vitit, i përfshirë edhe ylli i Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

UEFA Evropa League zbulon formacionin e vitit, i përfshirë edhe ylli i Milanit

00:00 | 12 Dhjetor 2017

UEFA, duke përdorur Zonën e Performancës Fedex, përzgjodhi 11 lojtarët më të mirë nga faza e UEFA Evropa League, përcjell ORAinfo.

Formacioni u zbulua sot gjatë fazës së hedhjes së shortit. Ja njëmbëdhjetësha më e mirë me formacionin 4-4-2.

Keita (Ostersund), Lainer (Salizburg), Papagiannopoulos (Ostersund), Luftner (Copenhagen), De la Bella (Sociedad), Rigoni (Zenit), Canales (Sociedad), Freuler (Atalanta), Verbic (Copenhagen), André Silva (Milan), Arduriz (Bilbao)./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!