United dhe Chelsea nisin ‘luftën’, e duan yllin e SERIA A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

United dhe Chelsea nisin ‘luftën’, e duan yllin e SERIA A

14:35 | 14 Janar 2018

Manchester United planifikon të luftojë me Chelsean për yllin e Juventusit, Alex Sandro, raporton The Mirror, përcjell ORAinfo.

 

Jose Mourinho beson se ylli i Juventusit prej 53 milionë funtesh është njeriu i duhur për të forcuar mbrojtjen e tij, edhe pse United nuk ka gjasa të vendosë e ta transferojë atë deri në verë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!