Upss, prezantuesja harron që ka tavolinë prej xhami, hap këmbët më shumë se ç’duhet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Upss, prezantuesja harron që ka tavolinë prej xhami, hap këmbët më shumë se ç’duhet

14:19 | 04 Janar 2018

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht.

Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj.

Tridhjetëetetë vjeçarja Constanza Calabrese, tregoi më shumë se që donte, ndërsa klipi që është krijuar pak muaj më pare vetëm tani është bërë viral.

Shikoni veprimin e prezantueses së famshme italiane…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!