Upss! Teuta dhe Blero kapën së bashku në të njëjtin vend me Tarën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Upss! Teuta dhe Blero kapën së bashku në të njëjtin vend me Tarën

18:45 | 14 Nëntor 2017

Është fëmiu dhe gëzimi i tyre i parë.

Dhe pavarësisht gjitha rrethanave, që të dy janë shumë të lidhur me të, shkruan Kosovarja.
Dashurinë që kanë për Tarën nuk hezitojnë ta shprehin hapur si Teuta e po ashtu edhe Blero. Por sot, një veprim i tyre ka befasuar ndjekësit.

Teksa Teuta ishte ajo që shpërndau fotografitë me Tarën, duke lënë mbishkrimin që “Së bashku është vendi ynë i preferuar” , edhe Blero pas disa minutash shpërndau një video të vajzës së saj në Instastory. A është kjo shenjë që çifti ndodhen në vendin e njëjtë pranë vajzës së tyre…

"Together, is our favorite place to be" Tara & mami ❤️❤️❤️

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!