Vajza e biznesmenit të njohur vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vajza e biznesmenit të njohur vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas

14:21 | 11 Tetor 2017

Jon Gjebrea djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, së fundmi është vënë në qendër të vëmendjes nga media për lidhjen e tij me një vajzë tepër tërheqëse.

Tashmë ai vendosi ta prezantojë publikisht vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, Merlin Haxhiymerin, vajza e një biznesmeni të njohur në Shqipëri dhe studente në një nga universitetet më të mira në vend, përcjell albeu.

Në foton e postuar në Instagram Joni ka vendosur një zemër duke bërë që shumë të spekulojnë se vajza në fjalë është e dashura e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi