Vajza e Shyhrete Behlulit zbulon ‘vjehrren’, kështu ia qet kafen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Vajza e Shyhrete Behlulit zbulon ‘vjehrren’, kështu ia qet kafen

11:24 | 17 Maj 2018

Engji po përgatit një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e re ka befasuar të gjithë me atë se kujt i ka kushtuar këngën e saj të re, përcjell ORAvip.

Ende e pamartuar ajo po i këndon vjehrrës së saj, e kjo bëri që të ketë edhe dyshime pasi dihet statusi i saj.

Ajo ka paralajmëruar këtë këngë në Instagramin e saj duke bërë që fansat e rinjë të këngëtares ta presin me padurim projektin e ri.

Engji na ka zbuluar ‘vjehrrën’ e saj dhe na tregon se çfarë nuse e mirë do të jetë në të ardhmen. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!