Vajza e Shyhretës befason të gjithë, shfaqet me bikini, kaq seksi duket – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Vajza e Shyhretës befason të gjithë, shfaqet me bikini, kaq seksi duket

17:53 | 14 Shtator 2018

Gresa është njëra nga bijat e këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behluli.

Kurse ekspozimin e pamjes së saj nuk e ka kursyer as këtë herë Gresa. Në imazhet e fundit ajo u shfaqë me bikini ngjyrë të bardh të kombinuar me një këmishë të së njëjtës ngjyrë.

Sikurse edhe motra e saj, Engjëllusha edhe ajo dukej shumë me stil dhe në formë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!