Vajza e Shyhretës ka ditëlindjen, pamje madhështore nga festa, Gresa mahnit me veshjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Vajza e Shyhretës ka ditëlindjen, pamje madhështore nga festa, Gresa mahnit me veshjen

21:49 | 27 Maj 2018

Vajza e Shyhretës sot feston ditëlindjen e bashkë me të, e gjithë familja feston.

Këngëtarja e famshme solli në media çdo anëtar të familjes, e padyshim edhe Gresën, vajzën e saj, përcjell ORAvip.

Në festën e ditëlindjes së motrës, Engji nuk kishte si të mungonte.

Ajo na ka informuar me disa pamje nga festa madhështore dhe e zbukuruar në detaje të motrës së saj, e cila duket mahnitëse me këtë pamje./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!