Vajza mbani laps e letër: Kjo është e dashura ideale e Blerim Destanit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Vajza mbani laps e letër: Kjo është e dashura ideale e Blerim Destanit!

10:14 | 08 Janar 2018

Aktori shqiptar Blerim Destani ka qenë gjithmonë i preferuari i vajzave shqiptare, shkruan ORAinfo.

Prandaj nuk mund të mos hulumtonim edhe vajzën e ëndrrave të Destanit.

Ai në disa intervista ka treguar që e vetmja dëshirë e tij është të gjejë një nuse shqiptare dhe detajet e tjera nuk kanë fare rëndësi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!