Vajza nga Prizreni do t’iu shashtrisë me linjat e saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Vajza nga Prizreni do t’iu shashtrisë me linjat e saj!

11:05 | 08 Janar 2018

Modelja nga Prizreni Gjelbrona Gashi njihet për linjat e saj seksi.

E vetëdijshme për linjat e saj joshëse, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto provokuese.

Së fundmi, Gjelbrona ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet tepër joëshe.

Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme. Linjat e saj nuk dojnë koment. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!