Vajzat e Lutfi Hazirit blejnë këpucë të shtrenjta – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Vajzat e Lutfi Hazirit blejnë këpucë të shtrenjta

15:44 | 11 Tetor 2018

Lotina Haziri është njëra nga vajzat e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.

E ato sikurse edhe shumë fëmijë të politikanëve bëjnë jetë luksoze. Vet Lotina ka publikuar disa pamje në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet se ka dal për pazar.

Në këto imazhe, shohim dyqanet e shtrenjta ku ajo po kryen blerje dhe po ashtu këpucët e tilla të shtrenjta.

“Ne i zgjodhëm të kuqet” ka thënë Lotina duke ju referuar fotografisë ku shohim të njëjtat këpucë vetëm me ngjyra të ndryshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!