Valdrin Sahiti e Nora Istrefi bashkë, shikoni çka bëjnë në festën në shtëpinë e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Valdrin Sahiti e Nora Istrefi bashkë, shikoni çka bëjnë në festën në shtëpinë e tij

17:32 | 21 Maj 2018

Nora Istrefi e Valdrin Sahiti janë miq të mirë pasi i lidh profesioni i tyre.

Ata shumë kohë të lirë po kalojnë së bashku e me shumë miq të tjerë, përcjell ORAvip.

Të famshëm në profesionin e vet, Valdrini e Nora zgjojnë shumë kureshtje në publik për çdo gjë rreth tyre.

Nora na ka njoftuar me disa fotografi ku shihet në krah të Valdrinit e një party ku janë edhe shumë të tjerë.

Ja çka bëjnë së bashku Nora e Valdrini./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!