Vazhdojnë temperaturat e ulëta, ja çfarë moti na pret sot – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Vazhdojnë temperaturat e ulëta, ja çfarë moti na pret sot

08:12 | 23 Mars 2018

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale kanë lëvizur ndërmjet -4 deri -2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike është mbi vlerat e normales, lagështia relative e ajrit 87%, dukshmëria horizontale 1km. Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi deri 9m/s.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!