Vazhdon të rritet numri i dembelëve në Kosovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vazhdon të rritet numri i dembelëve në Kosovë

23:43 | 30 Qershor 2018

Agjencia e Statistikave të Kosovës, ka dalë me një raport, sipas të cilit thuhet se është rritur numri i të painteresuarve për punë

Statistikat e fundit kanë gjetur se një numër i madh i të papunëve, as që janë të interesuar të kenë angazhim, njofton Klan Kosova.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!