Vdekja e Artit, nuk do të besoni çfarë ka ndodhur me ‘Xhesikën’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vdekja e Artit, nuk do të besoni çfarë ka ndodhur me ‘Xhesikën’

11:27 | 25 Prill 2018

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë, transmeton ORAvip.

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet.

Por, aktorja që u bë më e dashura për ta, ishte edhe Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika e cila është një femër shumë atraktive.

Duke qenë aktore në këtë serial, konsiderohet të ketë qenë kolege me aktorin tashmë të ndjerë, Art Kurtin.

Madje ata shpesh shiheshin duke kaluar çastë të mira edhe prapa skenës, shkruan ORAvip.

Për vdekjen e Artit pati reagime e fjalë prekëse nga shumë kolegë e njerëz të afërt të tij, por jo edhe nga ‘Xhesika’.

Aktorja në fjalë është e vetmja qe nuk e ka thënë ende asnjë fjalë për vdekjen Artit.

A thua pse nuk e bëri edhe ajo një gjë të tillë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!