Vdeoja që po çmend rrjetin, i riu hidhet nga treni në lëvizje në det – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Vdeoja që po çmend rrjetin, i riu hidhet nga treni në lëvizje në det

09:01 | 13 Prill 2018

Një video e postuar në mediet sociale tregon një të ri i cili vendos në rrezik jetën e tij për një aventurë të çmendur

Videoja e postuar në Facebook tregon të riun, i cili hidhet në ujë nga një tren në lëvizje dhe për pak sa nuk përplaset më këmbët e urës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!