Vdiqën brenda një viti, kjo është historia e dhimbshme e vëllezërve nga Kaçaniku – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Vdiqën brenda një viti, kjo është historia e dhimbshme e vëllezërve nga Kaçaniku

11:21 | 10 Tetor 2017

Në orët e paradites së djeshme ka ndërruar jetë Afet Provoliu nga Kaçaniku.

Ai ishte punëtor i kompanisë “Bechtel Enka” dhe vdiq derisa ishte në orar të punës. Por, kjo nuk është tragjedia e vetme e familjes Provoliu.

Në shtator të vitit të kaluar, vëllau i Afetit, Ramadan Provoliu kishte vdekur nga sulmi në zemer.

Ramadan Provoliu

Afet Provoliu

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!