Vëllai i Ritës i dërrmuar nga lodhja në Kosovë, Vera e fotografon në këtë gjendje duke fjetur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vëllai i Ritës i dërrmuar nga lodhja në Kosovë, Vera e fotografon në këtë gjendje duke fjetur

15:56 | 21 Shkurt 2018

Rita Ora bëri bujë në mediet kosovare qysh kur bëri të ditur lajmin për ardhjen e saj në festën e Pavarësisë.

Ajo erdhi në Kosovë me gjithë familjen e saj. motra dhe vëllai i Ritës ishin më së të entuziasmuar që po shihnin Kosovën duke festuar, pasi që  ata u rritën në Britani dhe shumë rrallë vizituan vendlindjen, përcjell ORAinfo.

Vëllai i Ritës duket që më së shumti e ka ndjerë lodhjen. Ai ka rënë në një gjumë të rëndë dhe këtë nuk e ka lënë t’i shpëtojë Verës, nënës së tij.

Ajo ka fotografuar djalin e saj duke fjetur me mace dhe më pas e ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi