Vëmendje: Këto vende do mbesin pa rrymë sot – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Vëmendje: Këto vende do mbesin pa rrymë sot

15:15 | 03 Nëntor 2018

Reduktimet e rrymës kohëve të fundit kanë filluar të bëhen shumë të shpeshta.

Disa pjesë të vendit gjatë ditës së sotme kanë mbetur pa rrymë.

“Bregu i Diellit” nuk ka energji elektrike që thuajse 5 orë, po ashtu pa energji që nga orët e mëngjesit është edhe rruga “Tringë Smajli” e kryeqytetit.

Përveç Prishtinës, rrymë që nga ora 13:00 nuk ka as Podujeva.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!