Vëmendje: Me këto çorapë s’do ta keni problem borën për vozitje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Vëmendje: Me këto çorapë s’do ta keni problem borën për vozitje

13:48 | 30 Nëntor 2017

Të ngasësh nëpër borë dhe ngrica është vështirë dhe ka rreziqe të mëdha pasi që bora është e rrezikshme dhe e pa parashikueshme.

Çorapet e gomave kane revolucionarizuar konceptin e zinxhirëve të borës duke i punuar në princip të njëjtë përveç se të ndërtuara me materiale tekstili, transmeton Express. Instalimi i këtyre çorapëve është shumë i lehtë dhe ato mund të lahen dhe përdorën sërish.

Materiali special i këtyre çorapëve rritë ngjitjen më rrugën dhe ju lejon të lëvizni me shpejtësi deri në 40 km/h.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!