Vendimi i Tramp për Jerusalemin shkakton tensione, kush e dogji flamurin amerikan? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Vendimi i Tramp për Jerusalemin shkakton tensione, kush e dogji flamurin amerikan?

20:52 | 06 Dhjetor 2017

Donald Trump sot ka marrë vendim për njohjen e Jerusalemit si kryeqytet të Izraelit.

Lajmi nuk është pritur mirë aspak nga palestinezët, të cilët gjatë një proteste kanë djegur flamurin amerikan dhe atë izraelit në shenjë revolte, transmeton lajmi.net

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!