Vesa e lë Kosovën për të shkuar në Afrikë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Vesa e lë Kosovën për të shkuar në Afrikë?

23:22 | 24 Shtator 2017

Tha se ka pesë muaj pa e parë bashkëshortin e saj, reperin Big Basta.

Ndërsa tani po deklaron që është vetëm dy muaj larg aventurave dhe fillimeve të reja në jetë.
Këngëtarja e famshme kosovare, Vesa Luma, e cila ka jetuar në Tiranë që nga martesa e tutje, siç duket po e lë edhe Shqipërinë e edhe Kosovën për një tjetër vend të botës. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi me disa pinguinë, duke mos e shpalosur se për cilin vend bëhet fjalë.
Për Big Bastën u kuptua që është larg, por tanimë edhe Vesa duket se po i bashkohet atij.

Megjithatë, fotografia që Ves ka publikuar në Instagram, është e realizuar në Cape Toën të Afrikës dhe këta pinguinë jetojnë në atë pjesë të botës.

Athua Vesa po ikën në Afrikë? /Prive.al

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Rita Ora