Vesa ka dalur me burrin dhe djalin, sa bukur është rregulluar…Por, peshën nuk mund ta fshehë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Vesa ka dalur me burrin dhe djalin, sa bukur është rregulluar…Por, peshën nuk mund ta fshehë…

13:09 | 14 Janar 2018

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë, transmeton ORAinfo.

Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku.
E që një kohë ajo është zhvendosur për të jetuar në Zelandë.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

Mbrëmë doli së bashku me burrin dhe djalin, ku u shfaq me një pamje tejet elegante, por që vërehet se ka shtuar peshë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!