Veseli: Demarkacionit po i vjen fundi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Veseli: Demarkacionit po i vjen fundi

19:02 | 14 Mars 2018

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli pas mbledhjes së Kryesisë tha se u mblodhën sonte për të zyrtarizuar Grupin e ri Parlamentar.

12 deputetë që ishin në Lëvizjen Vetëvendosje që nga sot kanë formuar grupin parlamentar.

Veseli tha se do të ishte shumë e mirëseardhur nga deputetët e pavarur që ta votonin demarkacionin.

“Jemi në fundin e kësaj drame. Tash është fundi”, tha Veseli pas mbledhjes së Kryesisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!