Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë

19:54 | 17 Maj 2018

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, gjatë përmbylljes së seancës për ditën e sotme, uroi deputetët myliman që janë duke agjëruar muajin e Ramazanit.

Ai mes tjerash falënderoi deputetët për qëndrimin e tyre në sallë, si dhe uroi që agjërimi t’iu pranohet duke përdorur fjalët ‘Zoti iu shkruftë’.

‘Faleminderti atyre që kanë agjëru e kontribu dhe zoti iu shkruftë’, tha Veseli.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!