Veseli uron popullin gjerman për fitoren e Angela Merkel – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Veseli uron popullin gjerman për fitoren e Angela Merkel

23:50 | 24 Shtator 2017

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka uruar Gjermaninë, me rastin e mbajtjes së zgjedhjeve federale.

Me këtë rast Veseli ka uruar për rizgjedhjen e kancelares Angela Merkel në krye të Gjermanisë.

Veseli ka thënë se uron të gjithë qytetarët e Gjermanisë për këto zgjedhje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!