Vesh fustan të gjatë dhe shumeë elegant, Yllka shfaqet një zonjë e vërtetë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Vesh fustan të gjatë dhe shumeë elegant, Yllka shfaqet një zonjë e vërtetë

16:08 | 23 Tetor 2018

Këngëtarja nga Gjakova Yllka Kuqi me zërin e saj vazhdon t’i mbaj afër vetë adhuruesit e këngëve të saj.

Ajo pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Yllka sot ka publikuar një foto ku shfaqet me fustan të gjatë dhe elegant. Si zakonisht edhe në këtë foto, ajo shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!