Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Vesh fustanin e kuq, e gjithë dasma e shikon renë e Shkurte Fejzës

12:27 | 16 Prill 2018

Shkurte Fejza po pret që të hyjë në senzacionin e vjehrrave të estradës, derisa djali i saj i fejuar të vendos për martesë.

Mirëpo fansat e saj janë të interesuar për nusen e djalit të saj, prandaj edhe çdo postim i saj përbën lajm për ta, përcjell ORAvip.

Reja e Shkurtës është një zeshkane tërhqesë dhe pasi hyri në familjen e famshme të këngëtares atë shpesh edhe po e shohim në media.

Bashkë me djalin e Shkurtës ajo shkoi në një dasmë ku mori gjithë vëmendjen e të pranishmeve me pamjen e saj.

Ja sa e bukur po duket reja e Shkurtës në fustan të kuq./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari