Veshja e Arianës habiti të gjithë në dasmën e Elita Rudit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Veshja e Arianës habiti të gjithë në dasmën e Elita Rudit

00:03 | 24 Shtator 2018

Ariana Fejzullahu po dëshiron që të krijoj një stil të saj të veshjes për t’u ndjekur edhe nga vajzat e tjera, pavarësisht se nuk e ka ndonjë profesion të kësan fushe.

Gruaja e Ermalit në dasmën e Elitës bëri kombinimin më të pa zakonshëm, përcjell ORAinfo.


Ajo veshi një fustan të kuq tejet elegant e me atlete sportive, kombiminim me të cilin tërhoqi vëmendje.

Padyshim që këtë ide e ka marrë nga raste të tjera të ngjashme të modeleve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!