Veshja e Norës në ditëlindjen e Rennes befasoi të gjithë, kjo nuk pritej – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Veshja e Norës në ditëlindjen e Rennes befasoi të gjithë, kjo nuk pritej

10:29 | 17 Maj 2018

Renee nuk mund të festonte më bukur ditëlindjen e saj të tretë në një ambient të tillë.

Dy këngëtarët nuk kursyen asgjë për t’ia bërë sa më madhështore ditëlindjen Reneesë duke ia organizuar një festë të madhe, përcjell ORAvip.

Pamjet mahnitëse të kësaj feste i mirëpritën nga fansat e dy këngëtarëve dhe ata pritën çdo detaj të shohin nga festa e të voglës së Norës e Robertit.

E pritëm të vishej shumë elegante, por Nora në këtë festë zgjodhi një bluzë të thjeshtë e sportive, veshje me të cilën s’e priste askush./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!