Victoria Beckham merr titull nderi nga Princi William (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Victoria Beckham merr titull nderi nga Princi William (Foto)

18:36 | 21 Prill 2017

Victoria Backham ka marrë titull nderi nga Princi William për shërbimin që ka bërë në industrinë e modës.

Victoria, e cila ishte e shoqëruar nga prindërit dhe bashkëshorti i saj, David është nderuar për karrierën e saj 17-vjecare.

“Është një kënaqësi e madhe të jem në Burckingham Palace. Jam krenare që jam angleze, e nderuar dhe e përulur për të marrë një OBE nga Duka i Kembrixhit. Nëse keni ëndrra të mëdha dhe punoni shumë, ju mund të bëni gjëra të mahnitshme.

Jam shumë e lumtur që e ndaj këtë rast të veçantë me prindërit dhe bashkëshortin tim. Pa dashurinë dhe mbështetjen e tyre, asgjë nga këto nuk do të ishte e mundur,” – ka thënë 43-vjecarja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi