Video që përloti boten: Vogëlushja e plagosur siriane buzëqesh para kamerave (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Video që përloti boten: Vogëlushja e plagosur siriane buzëqesh para kamerave (Video)

12:23 | 20 Prill 2017

Terroristët, të dielën, me shumë mundësi militantë të ISIS, vendosën një bombë në një grup autobusësh i cili po pritste të transportonte refugjatët nga lufta.

Rreth 120 persona u vranë, gjysma e të cilëve ishin fëmijë, dhe shumë të tjerë mbetën të plagosur, mes të cilëve dhe kjo vajzë e vogël.

Pavarësisht plagëve në kokë dhe sy, ku i shpëtoi vdekjes, ajo gjen forcën të qeshë në videon e transmetuar nga agjencia e lajmeve siriane. Ajo ndodhet brenda një ambulance në pritje të mjekimit të mëtejshëm nga infermierët.

Për ta parë videon, kliko këtu

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!