Videoja që po bën xhiron në botë, gruaja pas Putinit vjedh medaljen dhe e fut në xhep – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Videoja që po bën xhiron në botë, gruaja pas Putinit vjedh medaljen dhe e fut në xhep

09:52 | 16 Korrik 2018

Në kohën kur të gjithë ishin mes emocioneve të forta teksa ndiqnin kurorëzimin e kampionëve të botës në Rusi, jo të gjithë ishin të vëmendshëm të shihnin diçka të çuditshme që ndodhi gjatë ndarjes së trofeve për fituesit.

Në ceremoninë e dhënies së medaljeve, një grua që qëndronte pas presidentit të FIFA-s, Infantino dhe presidentit rus, Vladimir Putin, eshte kapur nga kamerat teksa merr një medalje dhe e fut në xhep.

Video e postuar ne Tëitter, ka bërë më pas xhiron e rrjeteve, me pyetjen, “nuk di a e pashë vetëm unë këtë?”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!