Vikendi i ‘çmendur’ vjen me parashikimin e ekspertëve të bastoreve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Vikendi i ‘çmendur’ vjen me parashikimin e ekspertëve të bastoreve

12:02 | 13 Janar 2018

Sonte do të zhvillohen ndeshjet në disa ligat e shteteve evropiane.

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.

Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte, përcjell ORAinfo.

Më poshtë, ju mund të shikoni se zi i kanë parashikuar ndeshjet bastoret sportive, por që nuk janë qëndrim i redaksisë sonë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!