Vishet Oriola Marashi! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Vishet Oriola Marashi!

17:08 | 16 Shtator 2018

Oriola Marashi ka zgjedhur fundin e shtatorit që të shijojë pushimet verore.

Ajo tanimë është duke realizuar edhe fotografi të ndryshme nga këto pushime, disa prej tyre shumë të nxehta.

Së fundi ajo ka pozuar në diell, e që shkëlqen bashkë me të, duke treguar edhe linjta trupore shumë të formësuara.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!