Vjedhje si në filma në bankë, i grabitin të gjithë bankomatët – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Vjedhje si në filma në bankë, i grabitin të gjithë bankomatët

11:02 | 09 Tetor 2018

Një grabitje e 3 bankomatëve ka ndodhur me një shpejtësi të jashtëzakonshme, duke i lënë të gjithë të habitur.

6 persona të maskuar kanë arritur të grabisin 3 bankomatë, por ajo që ka habitur të gjithë është shpejtësia me të cilën ata i thejnë dhe marrin paratë, përcjell lajmi.net.

Menjëherë pas aksionit të tyre, aty shfaqen persona të tjerë, të cilët nuk e kuptuan se çfarë ndodhi, por panë vetëm pjesët e thyera të shpërndara nëpër dysheme.

Kjo grabitje nuk dihet se ku ka ndodhur. Për më shumë shikojeni videon.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!