Vjedhje si nëpër filma, shitëset e rrahin brutalisht vjedhësin e xhinseve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Vjedhje si nëpër filma, shitëset e rrahin brutalisht vjedhësin e xhinseve

11:05 | 03 Tetor 2018

Një video shokuese është shpërndarë në rrjetet sociale.

Videoja, të cilës nuk i dihet lokacioni i ngjarjes, shfaq një vajzë që vodhi xhinset.

Shitëset tentojnë t’ia marrin ato me forcë, e në një moment e godasin keq.

Ndiqeni videon më poshtë.

Vajza ka tentuar të vjedh xhinse! Si e komentoni sjelljen e shitëseve?

Vajza ka tentuar të vjedh xhinse! Si e komentoni sjelljen e shitëseve?

Публикувахте от Agjencia eMagic в Вторник, 2 октомври 2018 г.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!