Vjen skandali i radhës! Nasser Al-Khelaifi zbulon gënjeshtrën e radhës që bëri PSG – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Vjen skandali i radhës! Nasser Al-Khelaifi zbulon gënjeshtrën e radhës që bëri PSG

22:45 | 16 Prill 2018

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi hodhi poshtë raportet e klubit që tashmë kishin deklaruar se kanë nënshkruar me trajnerin  Thomas Tuchel, transmeton ORAinfo.

Ish-trasjneri i Borussia Dortmundit është raportuar se tashmë ka rënë dakord për një marrëveshje me gjigantët francezë.

Megjithatë, duke folur pas fitores 7-1 ndaj Monakos, e cila i dha PSG titullin Ligue 1, Al-Khelaifi deklaroi: “Po të kishim nënshkruar me dikë, do ta kishim njoftuar për ju”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!