Vjollca Haxhiu shfaqet pa pikë grimi, befason me pamjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Vjollca Haxhiu shfaqet pa pikë grimi, befason me pamjen e saj

08:57 | 12 Tetor 2018

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me ndyshe se herave tjera ku jemi mesuar ta shohim me fustana të ndryshëm.

Ajo mbrëmë ka dal me shoqën e saj Violeta Kajtasin. ndërsa për dallim nga herat e tjera, Vjollca është parë pa grim. Edhe kështu Vjollca po duket mjfat tërheqëse. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!