Vlora Ҫitaku bëhet ‘nuse’…Nuk do ta besoni sa bukur po duket sonte… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Vlora Ҫitaku bëhet ‘nuse’…Nuk do ta besoni sa bukur po duket sonte…

22:38 | 13 Nëntor 2017

Vlora Ҫitaku është Ambasadorja e Kosovës në Shtete e Bashkuara të Amerikës, shkruan ORAinfo.

Ajo konsiderohet si njëra ndër femrat më të suksesshme të skenës politike kosovare.

Vlora jashtë ‘petkut’ të një politikaneje është edhe një femër shumë atraktive.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me fotografinë e publikuar në rrjetin social Instagram ku ajo është mjaftë aktive me postimet e saj.

Në foton në fjalë, shihet që sapo është rregulluar ku po duket bukur dhe shumë elegante…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi