Vlora Ҫitaku ‘mahnit’ me veshjen e saj sot…Nuk do ta besoni si po duket… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Vlora Ҫitaku ‘mahnit’ me veshjen e saj sot…Nuk do ta besoni si po duket…

08:55 | 15 Nëntor 2017

Vlora Ҫitaku është Ambasadorja e Kosovës në Shtete e Bashkuara të Amerikës, shkruan ORAinfo.

Ajo konsiderohet si njëra ndër femrat më të suksesshme të skenës politike kosovare.

Vlora jashtë ‘petkut’ të një politikaneje është edhe një femër shumë atraktive.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me fotografinë e publikuar në rrjetin social Instagram.

Në foton në fjalë, Vlora po duket me një veshje tejet të bukur dhe elegante…/ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!