Vrasja e 28 vjeçarit në mes të qytetit, ja çka thotë fqinjtë e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Vrasja e 28 vjeçarit në mes të qytetit, ja çka thotë fqinjtë e tij

10:24 | 11 Prill 2018

Një 28 vjecar është vrarë ditën e sotme, pikërisht poshtë banesës së tij në Kinostudio.

28-vjeçari Mario Majollari u vra me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e ‘Kinostudios’ në Tiranë.

Një nga fqinjët e viktimës thotë se u dëgjuan tre të shtëna.

“Ishte djalë i mirë, jemi të tronditur. Nuk pamë asgjë. Ishin tre krisma. Dëgjuam që kërcitën, por menduam se ishin kapsolla, po prisja të dilnin ato lart kur hidhen fishekzjarrë. Po habitemi, po qan e gjithë lagja për atë djalë, nuk e dimë përse e vranë”, u shpreh një prej fqinjëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!