Vritet një person me armë zjarri në kryeqytet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Vritet një person me armë zjarri në kryeqytet

21:25 | 10 Prill 2018

Një burrë rreth 40 vjeç është vrarë me armë zjarri në Tiranë, në zonën e Kinostudios.

Forca të policisë ndodhen në vendngjarje.

Sipas të dhënave paraprake, është qëlluar me armë zjarri drejt viktimës nga një makinë./syri.net

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!