Vuçiq e ka ditur se në Novi Pazar nuk do të pritej si Erdogani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Vuçiq e ka ditur se në Novi Pazar nuk do të pritej si Erdogani

22:57 | 11 Tetor 2017

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se e ka ditur se në Novi Pazar nuk do të pritej si Recep Taip Erdogan porse ka shtuar se po punon dhe se do të punojë më të mirën që mundet në interes për të gjithë qytetarët e Serbisë pa marrë para sysh fenë ose kombin.

“E di se nuk do të përshëndetem as për gjysmë të Recep Taip Erdoganit, por kam mjaft kurajë që t’iu them se kam punuar dhe po punoj më të mirën që mundem në interes për të gjithë pa marrë para sysh fenë e kombin”, citon b92 të ketë thënë Vuçiq para qytetarëve të Novi Sadit ku kishte qëndruar bashkë me kryetarin e Turqisë Erdogan, transmeton Koha.net.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!